• Toprak Sarnıç Mahallesi Dikkat Sokak No: 27 Meram / KONYA
  • 0 (332) 342-1203
Misyonumuz

Misyonumuz

1 - Sipariş aşaması : Firmamıza vermiş olduğunuz hali yıkama siparişleriniz aynı iş günü içerisinde servis araçlarımızca emanet fişiyle teslim alınır.

2 - Yıkama Öncesi Temizleme: Yıkama işleminde halılarınızın önce arkası sonra ön yüzü şimşek Halı Yıkama Uzmanının seçtiği ilaçlar kullanılarak makineyle fırçalanır.

3 - Genel Temizlik : Özel ve farklı lekeler çıkarıldıkkan  sonra genel temizliğe geçilir. Her halı türü için standart olan özel karışımlı sabunlarla genel yıkamaya geçilir.

4 - Durulama : Halılarınız özel sıkma makinelerimizle, büyüklügüne göre uygun olan makinayla sıkılarak %95 oranında suyundan arındırılır ve kuruması için askılara yerleştirilir.

5 - Kurutma : İlkbahar ve yaz aylarında halılarınız güneş altına atılıp solmaya bırakılarak değil; tamamen üstü kapalı kurutma alanımızda gölgede doğal yada yapay rüzgar uygulanarak kurutulmaktadır.

6 - Kontrol ve Ambalajlama : Kurutulmuş halılarınız, halı kontrol masasına serilip incelenir. Çıkmayan leke varsa tekrar uygun işlem yapılır. Tekrar kirlenmemesi için halılarınız ambalajlanmaktadır.

7- Teslimat : Ambalajlanan halılarınız servis araçlarına yüklenerek ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.