Şimşek Halı ve Koltuk Yıkama - 0549 381 91 93

Telefonumuz

0 (332) 342-1203
0332 251 52 55

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Halı yıkama sektörünün parlayan pırlantası olmaya devam eden Şimşek Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Konya ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikası olması münasebetiyle de ayrı bir önem kazanmıştır.

Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmaları nın zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikaları nın aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir.

Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir. Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arındıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz. Bizim için müşteri memnniyeti herşeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren Şimşek  Halı Yıkama yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır.

Herşeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı gözönünde bulundurarak onların etiklenebileceği hiç bir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.

 

Misyonumuz


1 - Sipariş aşaması : Firmamıza vermiş olduğunuz hali yıkama siparişleriniz aynı iş günü içerisinde servis araçlarımızca emanet fişiyle teslim alınır.

2 - Yıkama Öncesi Temizleme: Yıkama işleminde halılarınızın önce arkası sonra ön yüzü şimşek Halı Yıkama Uzmanının seçtiği ilaçlar kullanılarak makineyle fırçalanır.

3 - Genel Temizlik : Özel ve farklı lekeler çıkarıldıkkan  sonra genel temizliğe geçilir. Her halı türü için standart olan özel karışımlı sabunlarla genel yıkamaya geçilir.

4 - Durulama : Halılarınız özel sıkma makinelerimizle, büyüklügüne göre uygun olan makinayla sıkılarak %95 oranında suyundan arındırılır ve kuruması için askılara yerleştirilir.

5 - Kurutma : İlkbahar ve yaz aylarında halılarınız güneş altına atılıp solmaya bırakılarak değil; tamamen üstü kapalı kurutma alanımızda gölgede doğal yada yapay rüzgar uygulanarak kurutulmaktadır.

6 - Kontrol ve Ambalajlama : Kurutulmuş halılarınız, halı kontrol masasına serilip incelenir. Çıkmayan leke varsa tekrar uygun işlem yapılır. Tekrar kirlenmemesi için halılarınız ambalajlanmaktadır.

7- Teslimat : Ambalajlanan halılarınız servis araçlarına yüklenerek ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir.

 

whatsapp
Telefon